Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LEDлюстра на три кільця у золотому каркасі представлена у двох розмірах кілець:
- 60+40+20 см,потужність 107 Вт (51 Вт тепле та холодне світло)
- 80+60+40 см,потужність 152 Вт ( 73 Вт тепле та холодне світло)
Люстра має три світлових режими, що вмикаються послідовно: нейтральний, теплий, холодний.
Особливістю даної моделі є можливість регулювати висоту та виставляти бажане положення кілець. Вони можуть розміщуватись як горизонтально одне відносно одного, так і під різними кутами нахилу, створюючи свою унікальну світлову композицію.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Діаметр | 60+40+20 см |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 107 |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір стельової основи | 25х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | G68/70 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 6 115 ₴









