Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильникдля інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Діаметр 50 см.
Корпус метал чорного кольору з фурнітурою сатин
Плафони— янтарне скло.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Колір фурнітури | Сатин |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір плафона | 18х10 см |
| Розмір стельової основи | 40х3 см |
| Серія | 8175/1 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 3 835 ₴






