Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра-кільце у двох діаметрах в корпусі кольору латунь з прозорими подвійними плафонами вгору та 3-ма спотами вниз. Висота люстри регулюється.
- Діаметр 60 см - 6плафонів (цокольG9)та 3 споти(цокольЕ27, розмір спотів 11х6 см)
- Діаметр 90 см - 9плафонів (цокольG9)та 3 споти(цокольЕ27, розмір спотів 11х6 см)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 90 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 70 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 11х6 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Серія | MJ 80 AB |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 8 845 ₴








