Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжений світильник на 3 білих плафони в металевому корпусі.
Ця модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь та чорний
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 24 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 40 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см (2 шт.), 12 см (1 шт.) |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Серія | MJ 86/3 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 3 115 ₴









