Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильнк 2 в 1 в корпусі кольору латунь
Особливість: може слугувати як настінний світильник, так і стельовий
Доступний на 2 і 3 регулюючих споти
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12х12 см |
| Розмір плафона | 12х6 см |
| Серія | C 8464 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 2 405 ₴








