Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний чорний мінімалістичний LED світильник у двох довжинах корпусу: 100 та 120 см.
Розмір світлової лінії: 100х4х6 см (або 120х4х6 см).
Світильник має3 режими освітлення, потужність54 Вт (27 Вт тепле та холодне світло).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 125 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 10 см |
| Потужність, Вт | 54 |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | H 36 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 2 365 ₴








