Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайна колекція підвісних світильників Із мармуровими плафонами у стилі Ар-деко.
Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний іразом з тим виглядає як вінтажний сучасний світильник. Ця колекція світильників має прості та мінімалістичні лінії, що є найкращим аспект дизайну.
Циліндричні сучасні підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та мармурової фурнітури, стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів.
Ця серія світильників представлена у трьох кольорах плафона: білий, чорний та зелений мармур.
Є можливість регулювати загальну висоту світильника.
Висота корпусу - 35 см, ширина - 12 см.
Лампочка в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 35х12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | SC 3/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | MR11 GU10 |
- Ціна: 2 815 ₴











