Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник у золотомуметалевому корпусі, оснащенийянтарнимплафоном, розміром 13х13 см.Плафон виготовлений зі скла, має круглу форму та вм'ятини, які надають йому сучасного та стильного вигляду. Елегантними акцентами на цій моделі єфурнітура із прозорого каміння.
Висота світильника становить 26 см, діаметр – 13 см.
Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (хром+графітове скло та золотий+янтарне скло) і у 3-х комплектаціях: на 1, 2 та 3 плафони. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів тастануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 13х3 см |
| Серія | 2299 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 455 ₴






