Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна підвісна люстра з унікальним круглим корпусом та підвісами у вигляді ланцюжків.
Люстра виконана із високоякісного алюмінію золотого кольору.
Є можливість регулювати висоту люстри від 75 до 180 см (з ланцюжками).
Висота корпуса 45 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір упаковки | 60х60х40 см |
| Серія | Md 6011 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 11 377,20 ₴










