Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська люстра-планка в чорному металевому корпусі із спотами в кольорі латунь.
Дана модель люстри представлена на 6 спотів-плафонів з цоколем GU10.
Довжина дюстри - 100 см.
Розмір планки-основи -45х5х4 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4.1 |
| Довжина | 100 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір плафона | 15х6 см |
| Розмір упаковки | 105х33х11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 8 515 ₴







