Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Серія | SGJ 7 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
- Ціна: 4 255 ₴









