Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія вишуканих підвісних світильників з прозорим подвійним плафоном, середина якого виготовлена завдяки рельєфній фактурі та створює унікальний об’єм Плафон доступний в діаметрі 20 і 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.8 |
| Довжина | 20 мм |
| Діаметр плафону | 20 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 25 см |
| Розмір упаковки | 26х26х26 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 2 695 ₴










