Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра виконана із металу білого кольору з дерев’яною фурнітурою та фурнітурою хром.
Білі матові плафонидіаметром плафону 12 см з цоколемЕ27.
Єрегулюючий механізм.
Ця модель представлена у комплектації 3 та 5 плафонів.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Матовий |
| Колір фурнітури | Хром |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал + деревина |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серія | 51899 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 2 455 ₴








