Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова вчорному металевому корпусіізлатунною фурнітуроюна 10 плафонів (діаметр плафона 15 см). Люстра має цоколь E27, що дозволяє легко здійснити заміну ламп.
Ця модель представлена у3-х кольорах плафона: графітовий, янтарний та прозорий.
Діаметр люстри - 95 см. Висота (відступ від стелі) - 25 або 55 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 95 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | MD 8023 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 5 932,75 ₴


