Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний накладний світильник для фасадного та інтер’єрного підсвічування прямокутної форми.Представлений у чорному металевому корпусі.
Особливість фасадного світильника - тепле одностороннє світло .
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Довжина | 16 мм |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір упаковки | 17х7х7 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 1 055 ₴






