Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижне поєднання фактур в одному світильнику: чорний метал та прозорийакрил з бульбашками
Рекомендуємо на площу до 28 м Кв
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 46 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Наявність пульта д/у | Є |
| Потужність, Вт | 48 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | A 2517 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 46 мм |
- Ціна: 3 945 ₴








