Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT.
Матеріал корпусу метал білого кольору. Розмір корпусу 22х15см.Розмір плафону20х12 см.
Модель представлена у двох кольорах плафона - янтар або графіт; та у двох кольорах корпусу - білий та чорний.
Висота регулюється, що дозволяє адаптувати підвіс під різні простори та потреби.
Світильники у стиліLOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу.
Ці підвісні світильники можна розміщувати, як один на одному кріпленні, або до 5 шт на одному стельовому кріпленні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 22 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 15 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
| Максимальна висота | 105 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20х12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | 12055/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 915 ₴







