Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник з круглими LED кільцями, що розсіює світло на 360°
Модель на 3 колірних режими роботи + кольороваRGB підсвітка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 70 мм |
| Колір RGB підсвітки | Фіолетовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність пульта д/у | Є |
| Потужність, Вт | 40 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 30х30х11 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 4 065 ₴







