Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Потужність, Вт | 34 |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | BF 12 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
- Ціна: 3 922,75 ₴






