Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар на ніжці валюмінієвому корпусікольорузастаріле золото.
Ця модель світильника представлена у2-х розмірах:
- Висота 37см, довжина 20 см, ширина 15 см
- Висота 42 см, довжина 20 см, ширина 15 см
Додатково до цього світильника можна придбати ніжку 60 або 90 см -Арт: 600A 900A BG
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 мм |
| Колір корпусу | Застаріле золото |
| Серія | 9027 BG |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 585 ₴





