Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра підійде практично до будь-якого інтер'єру. Люстра має різні режими: 1. Синє діодне підсвічування 2. Червоне діодне підсвічування 3. Фіолетове діодне підсвічування 4. Звичайне світло 5. Світло з підсвічуванням 6. Режим Sleep, який вимикає люстру через 10 секунд, якраз встигаєш дійти до ліжка і лягти не в темряві.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 54 мм |
| Колір плафона | Матовий |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 20 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність пульта д/у | є |
| Потужність, Вт | 60 w |
| Тип | C |
| Цоколь | G5.3 |
| Ширина | 54 мм |
- Ціна: 4 135 ₴







