Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних люстр Crystal Life у металевому бронзовому корпусі із кришталевим камінням.
Ця модель люстриз цоколем Е14 представлена на:
- 3 лампи (діаметр 50 см)
- 5 ламп (діаметр 60 см)
- 3 лампи (діаметр 60 см)
- 6 ламп (діаметр 75см)
Висота люстри може регулюватись від 85 до 110 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 75 мм |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 110 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 85 см |
| Розмір стельової основи | 10х6 см |
| Серія | 11549 |
| Тип кріплення | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 6 635 ₴






