Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний світильник Luminaria круглої форми.
Ця модель світлодіодного світильника представлена у діаметрах:
- 15 см, потужність - 18Вт
- 18 см, потужність - 24Вт
- 23 см, потужність - 36Вт
- 32 см, потужність - 48Вт
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 3 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 23 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Органічний пластик |
| Потужність, Вт | 36 w |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Світлова температура | 4500К |
| Серія | 18002 RO |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 455 ₴







