Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 70 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Колір плафона | Молочний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Розмір стельової основи | 10х14 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 11 164,50 ₴









