Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 65 мм |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Кількість ламп | 25 |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 8 005 ₴











