Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія неймовірно стильних люстрCOLISEUM BLACKу чорному металевому корпусі із скляними прозорими трубочками представлена урозмірах:
- круглий корпус: 50, 60, 80 та 100 см
- видовжений корпус:80 та 100 см
- бра: 22х55 см та27х75 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Серія | J 881 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Ціна: 4 055 ₴










