Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижне поєднання фактур в одному світильнику: білий матовий метал та прозорийакрил з бульбашками
Рекомендуємо на площу до 28 м Кв
Люстра представлена у двох комплектаціях на вибір: з RGB підсвіткою і без.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| RGB підсвітка | є |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 46 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Наявність пульта д/у | Є |
| Потужність, Вт | 48 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Світлова температура | RGB |
| Серія | A 2517 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 46 мм |
- Ціна: 4 315 ₴








