Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіоднапідвісналюстравметалічорногокольорузхромованоюсмужкоюнакорпусі.
Модельдоступнаукомплектаціях: 2 (50+30 см) або3 (60+40+30см)кільця.Корпусдоступнийвкольорах:білий,coffeeтачорний.
Люстрамаєтрисвітловихрежимироботи: тепле, нейтральне та холодне світло.
Люструна2кільцярекомендуємодляплощі12-18мкВ,на3кільця-до25мкВ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Наявність пульта д/у | Є |
| Потужність, Вт | 110 w |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | 55060 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 5 615 ₴



