Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник на 3 кільця, в двох розмірах 50 см та 30 см діаметром одного кільця, з кольоровою RGB підсвіткою на основі та 3-ма світловими режимами на кільцях.
Корпус доступний в кольорах:
- білий з хромованою смужкою
- чорний з хромованою смужкою
- coffeeз хромованою смужкою
- coffee з золотистоюсмужкою
Діаметр 50 см рекомендуємо на площу 22-28 м кВ,30 см рекомендуємо на площу 14-20 м кВ.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 17 см |
| Основні атрибути | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 42 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Наявність пульта д/у | Є |
| Потужність, Вт | 70 |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | 55060 WH |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 4 345 ₴











