Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Золотий з градієнтом |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | 0666/6 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для коридору |
| Форма | Куля |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 3 378,75 ₴




