Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний світильник з легким, об’ємним корпусом чорного кольору з мініатюрним білим матовим плафоном Модель на одну лампочку, рекомендуємо використовувати світильник для додаткової підсвітки, або підсилювати додатковими джерелами світла Oптимальні лампочки 6/8 вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Довжина | 30 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 45х45х33 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 3 615 ₴









