Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія ніжних підвісних світильників в двох м’яких відтінках плафону та двохрозмірах: 13 смта 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.7 |
| Діаметр плафону | 25 см |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Янтарний |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір упаковки | 50х33х33 см |
| Серія | AA 392 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 3 745 ₴






