ЛюстраPumpo Bubbles— це елегантне і сучасне рішення для вашого інтер'єру, яке поєднує оригінальний дизайн і функціональність. Люстра складається з білих матових скляних плафонів-кульок, підвішених на тонких металевих ланцюжках, що створює ефект легкості та плавності.
Моделі цієї серії представлені у двох розмірах:Ø 55 см на 18 кульоктаØ 80 см на 37 кульок.Загальний діаметр люстриможе змінюватись в залежності від способу зборки люстри, що дає можливість налаштувати її під ваш інтер'єр.
Поряд з кульками на металевій основі розміщуються три цоколіE27, що є основним джерелом світла та забезпечують рівномірне і делікатне освітлення.
Серія люстрPumpo Bubblesпредставлена в 4-х кольорах корпусу:
- Чорний— стильний класичний варіант для будь-якого простору.
- Золотий— для тих, хто хоче додати елегантності та розкоші.
- Хром— для сучасних і мінімалістичних інтер'єрів.
- Матовий хром— для тих, хто шукає стильне та стримане рішення з сучасним виглядом.
Ця люстра стане ідеальним вибором для тих, хто шукає стильне освітлення з м'яким розсіюванням світла, яке одночасно виконуватиме декоративну функцію, додаючи унікальності будь-якому інтер'єру. Вона стане чудовим акцентом у вітальні, кухні, офісі чи dining-зоні, створюючи атмосферу елегантності та сучасного комфорту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр корпусу | 55 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 11 см |
| Серія | J 062 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 9 485 ₴









