Легка та повітряна серія підвісних світильників-молекул Bubbleз матового скла та елегантним латунним корпусом ідеально підкреслить красу вашого інтер’єру. Завдяки мінімалістичному дизайну, ці світильники не перевантажують простір, додаючи лише витонченості й гармонії у найкращих традиціях стилю.
Серія матових світильниківBubbleпредставлена удвох розмірах центрального плафона:
- 20 см + 4 декоративні кульки - загальний діаметр 37 см
- 30 см+ 4 декоративні кульки- загальний діаметр 47 см
Світлодіодний елементпід латунною фурнітурою (7х4 см) потужністю 8 Вт забезпечуєнейтральне освітлення— ідеальне для створення затишної атмосфери.
Ці світильникистануть чудовим вибором для віталень, спалень, кухонь чи холів, де важливо зберегти легкість і світлість простору. Вони також ідеальнідляресторанних інтер’єрівтакомерційних приміщень, де їхня витонченість і прозорість створять стильну та привабливу атмосферу для відвідувачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 37 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Матовий |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 4 595 ₴











