Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна об’ємна люстра, що складається з пелюсток-пір’я з тонкого білого акрилу
Абажур виготовлений зі спеціального, термостійкого акрилу, що легкий в догляді і чудово зберігає свою форму
Завдяки білому кольору пелюсток світло в абажурі м’яке та розсіяне
Початкова ідея світильника прийшла до нас з Данії
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Довжина | 35 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Термостійкий пластик |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 35х35х37 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 4 045 ₴









