Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра узолотомуметалевому корпусіз 3-ма або 5-ма плафонамина два джерела світла:
- склянийплафон-куля (білого кольору) з цоколем G9 - 3 або 5шт
- металевий плафону вигляді споту (конусоподібний) з цоколем GU10- 3 або 5шт
Представляємо серію інтер'єрних освітлювальних приладівABELINAізскладовими подвійними плафонами у формі кулі та конуса. Однією з переваг цих світильників єрегуюючий механізмна основі кріплення плафона.
Серія ABELINA у золотому кольорі корпусу із білим плафоном (плафонами)містить такі освітлювальні прилади:
- кругла люстра (на 6 подвійних плафонів, що розміщені по колу корпусу)
- видовжена люстра (на 3або 5 подвійних плафонів)
- бра
- торшер
- настільна лампа
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 76 мм |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 70 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 40 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | YG 8006 GD |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
- Ціна: 3 885 ₴




