Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра ABELINA у золотому металевому корпусі зплафономна два джерела світла:
- склянийплафон-куля (білого кольору) з цоколем G9 - 1шт
- металевий плафону вигляді споту (конусоподібний) з цоколем GU10- 1шт
Представляємо серію інтер'єрних освітлювальних приладівABELINAізскладовими подвійними плафонами у формі кулі та конуса. Однією з переваг цих світильників єрегуюючий механізмна основі кріплення плафона.
Серія ABELINA у золотому кольорі корпусу із білим плафоном (плафонами)містить такі освітлювальні прилади:
- кругла люстра (на 6 подвійних плафонів, що розміщені по колу корпусу)
- видовжена люстра (на 3або 5 подвійних плафонів)
- бра
- торшер
- настільна лампа
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | YG 8006 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | GU10 |
- Ціна: 1 270,75 ₴



