Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішний світильник в чорному кольорі корпусу метал з видовженимичорними пластинами
Світильник доступний уформі кільця на 6 або 9 ламп
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 6.3 |
| Довжина | 80 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір упаковки | 86х86х24 см |
| Серія | D 3903 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 15 245 ₴




