Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкість прозорих повітряних плафонів на одному фото.
Дизайнерський рейковий світильник з прозорими плафонами кулями різного діаметру з хаотичним розміщенням на лінійному корпусі з чорного матового металу і світлодіодним кільцем.
Модель представлена в двох розмірах:
- 90 см на 7 плафонів
- 120 см на 10 плафонів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 90 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 7 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | AT 32 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 6 665 ₴









