Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 69 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Довжина корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фурнітури | латунь |
| Матеріал корпусу | Мрамор |
| Потужність, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Розмір стельової основи | 20х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | SE06 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
- Ціна: 11 795 ₴









