Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна модель люстри в корпусі метал чорного кольору з фурнітурою латунь на 6 ріжків з поворотним механізмом на плафонах (завдяки цьому Ви самостійно зможете виставити потрібний напрямок світлового потоку).
Джерелом світла у даній моделі люстри є 6 ламп в плафонах (цоколь G9) та додаткова лампа на основі люстри(цоколь GU10).
Ця люстра доступна у двох кольорових варантах плафонів:
- білі скляні плафони
- подвійні плафони (прозоре+матове скло)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 52 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий + матовий |
| Колір фурнітури | латунь |
| Кількість ламп | 7 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 3 375 ₴











