Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія ніжних підвісних світильників-метеликів з прозорими крильцями з акрилу та золотистого корпусyз металу
В крильця вбудовані світлодіоди колірним режимом 4000К (денний колір світла)
У підвісних світильників кабель декорований золотистими металевими бульбашками, які можна регулювати по всій довжині кабелю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 мм |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | CA 02 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 2 315 ₴






