Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругла основка у кольорі біла+золото на 2 отвори, діаметр - 20 см,, висота - 3 см.
Розмір монтажної планки - 9 см
Не продається як окрема одиниця товару, лише в комплекті зі світильниками з нашого асортименту
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 мм |
| Колір корпусу | Білий з позолотою |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 20х3 см |
| Серія | BASE 2 |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 330 ₴



