Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторні світлодіодні світильники Ardero AL5082ARD
Універсальні акумуляторні світильники з магнітом та клейкою стрічкою
Акумуляторні світильники для забезпечення універсального мобільного освітлення.
Переваги та особливості акумуляторного світлодіодного світильника Ardero AL5082ARD:
- ДизайнЛаконічний дизайн та компактна форма дозволяє використовувати світильники у будь-яких приміщеннях та/або легко переміщувати його за потреби всюди де необхідно додаткове або тимчасове освітлення.
- Високоякісні матеріали та комплектуючіСвітильник виготовлено з якісного міцного пластику
- Клейка стрічка та магнітдають змогу закріпити світильник на будь-якій неметалевій поверхні (дерево, пластик, стіна) та спрямувати світло в необхідному напрямку.
- Керування світломДля зручності використання та керування світлом на корпусі світильника розташована сенсорна кнопка, що дозволяє плавно змінювати яскравість самого світла та перемикати колір свічення, підлаштовуючи його під різні потреби.
- Акумуляторна батареяЗавдяки наявності акумуляторної батареї світильник можна використовувати і без підключення до мережі, на виїзді або у віддалених приміщеннях та при відключеннях електропостачання.
- Час роботи без підключення до мережідо 2 годин
- Час зарядки акумуляторадо 4-5 годин
- Ємність батареї1200мАг
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 4 см |
| Основні атрибути | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина | 35 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність акумулятора | Є |
| Потужність, Вт | 5 |
| Світлова температура | 2700-6500К |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 512 ₴






