Сучасна декоративна люстра MJ296поєднуєлегкістьтавитонченість, роблячи її ідеальним доповненням для інтер'єрів, які прагнутьстилютаунікальності. Люстра виконана у виглядіметалевої геометричної скульптури, сплетеної з тонких дротів, що робить її справжнімвитвором мистецтва.
Їїхаотична, але водночасгармонійна структурастворює враженнядинамікиілегкості, органічно вписуючись у будь-який простір.LED-елементизнейтральною температурою світлаефективно підсвічують люстру, додаючи їйвишуканостітазатишку. Світло м’яко розсіюється, підкреслюючи сучасний стиль іестетику.
Серія люстр MJ296представлена у двох кольорахметалевого корпусу:хромтазолото, а також у трьох варіантах розміру:
- Довжина 105 см, висота45 см, ширина37 см, потужність20 Вт.
- Довжина 120 см, висота45 см, ширина37 см, потужність24 Вт.
- Довжина 145см, висота45 см, ширина37 см, потужність26Вт.
Регульована висота підвісної частинидозволяє адаптувати люстру під будь-які вимоги: відобіднього столудовітальніабозони ресепшену.Металевий корпусдодає блиску, відображаючи навколишнє світло і підсилюючи декоративний ефект. Ця модель — ценестандартне,стильнетавиразне рішеннядля тих, хто шукає щось нове і унікальне для свого інтер'єру.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 37 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 105 мм |
| Довжина корпусу | 105 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Потужність, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 25х15х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | Структури Chrome |
| Тип кріплення | 2 монтажних планки |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 20 956 ₴







