
Led люстра з прозорими рельєфними кульками у латунному кільцевому корпусі Ø 78 см
- Немає в наявності
- Код: MJ343-780 AB+CL
8 645 ₴
LED-люстра з прозорими рельєфними кулькамиу латунному кільцевому корпусі — це поєднаннясучасного дизайнутаелегантності. Люстра виконана у виглядіпідвісного кільця, що чергується між прозорими овальними кульками зрельєфною текстуроюі маленькими латунними елементами, створюючи враження легкості та динаміки. Цеефектне "повітряне намисто", що м’яко розсіює світло, додаючи приміщенню вишуканості та затишку.
Модель представлена у трьох діаметрах корпусу—58 см, 68 смта 78 см, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого простору. Усередині вбудованіLED-діоди, що підтримують три режими освітлення:теплий,нейтральнийтахолодний.
Регульована висота люстридозволяє адаптувати її до будь-якого інтер’єру. Це чудова люстра дляобідньої зони,вітальнічиспальні, яка стане стильним акцентом у вашому домі, додаючи приміщеннюлегкостітавитонченості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 78 мм |
| Діаметр корпусу | 78 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Потужність, Вт | 32 |
| Розмір монтажної планки | 12,5 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ343 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 78 мм |
- Ціна: 8 645 ₴






