Серія підвісних люстрMJ311— це елегантне поєднаннясучасного геометричного дизайнута витончених матеріалів. Люстра маєалюмінієвий корпус кольору сатинз текстурою, що імітує дерево, в поєднанні зстильною скляною частиною янтарного кольорутаметалевою латунною стельовою основою. Така комбінація створює унікальне враження, яке поєднує в собісучасний стильінатхнення природними формами.
Вбудованісвітлодіодипідтримують три режими освітлення:теплий,нейтральнийтахолодний. Світло м’яко розсіюється через акрилову вставку, створюючи атмосферузатишкутаелегантності.
Модель представлена в двох варіантах:
- Кругла люстра— в діаметрах50 смта60 см.
- Видовжена люстра—100 х 30 см (82 Вт).
Регульована висотакожної люстри дозволяєадаптувати її під будь-який інтер'єр. Ці люстри ідеально підходять длявіталень,їдаленьчисучасних офісів, додаючи їм не лишеосвітлення, але й неперевершений стиль і елегантність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр кільця | 50 см |
| Колір корпусу | Сатин |
| Колір плафона | Янтарний |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 54 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ311 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 7 995 ₴






