Серія підвісних люстрMJ309 зпрозорого рельєфного хвилястого акрилу— це витончене поєднаннясучасного дизайнуінатхнення природними формами.Чорний металевий корпус, який наче прихований запрозорою акриловою конструкцією, створює враження, щолюстра виготовлена з льодової скульптури. Акрилова частина люстри має частковохвилясту рельєфну поверхню, а також маленькі деталі із золотої поталі, що додає світильникунеповторного шарму.
Вбудовані світлодіодив чорному корпусі підтримуютьтри режими освітлення:теплий,нейтральнийтахолодний. Світло, що випромінюється, м’яко розсіюється через прозору акрилову конструкцію, підкреслюючирельєфність поверхні. Це створюєунікальний ефект, де світло «танцює» на поверхні акрилу, додаючи інтер’єрувишуканостітасучасного вигляду.
Модель представлена у двох формах:
- Круглий кільцевий корпус— у2-х діаметрах:60 смта80 см
- Видовжений прямий корпус—120 см (56 Вт)
Висота кожної люстрирегулюється, що дозволяєадаптувати її до різних типів приміщень. Ці люстри чудово підходять длявіталень,їдаленьабосучасних комерційних приміщень, додаючи їмстилютаелегантності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 112 Вт |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ309 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 18 635 ₴








