Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана люстра BREDENE це сучасна класика в новій інтерпретації.Модель представлена у двох варіаціях: на 6 ламп (діаметр 45 см) або 9 ламп (діаметр 70 см).
Неймовірний дизайн люстриBREDENE поєднує перетин строгих геометричних ліній із витягнутими конусоподібними плафонами, які розміщуються на краях по колу.
Корпус люстри виготовлений із металу кольору хром. Прямі витягнуті конусоподібні плафони (розміром 10х4 см) складаються із металевої основи внизу та матового скла вгорі (цоколь G9)
Висота люстри може регулюватися. Мінімальна висота: 40 см, максимальна висота: 165 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 70 мм |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 165 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Серія | MJ 179/6 CH |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 7 443 ₴







