ГрафічнебраZW413/3 — це втілення витонченої естетики, що поєднує в собі лаконічність металу та м’яку пластику художнього скла. Дизайн моделі побудований на довгій вертикальній трубчастій планці, яка кріпиться до круглої чорної основи. Цей настінний арт-об'єкт стане ідеальним рішенням для тих, хто прагне додати простору виразних вертикальних ліній та шляхетного мерехтіння.
Головною окрасою бра є ансамбль із трьох скляних плафонів асиметричної приплюснутої форми (13х8 см), що нагадують обточену морем морську гальку. У цій моделі майстерно поєднані два білі та один дзеркально-бронзовий плафони. Їхня фактурна поверхня делікатно заломлює промені світла, створюючи приємне для очей освітлення з теплими колірними акцентами. Для роботи світильника використовуються лампи з цоколем G9, які приховані всередині скляних форм.
Завдяки своїм вражаючим пропорціям — висоті 100 см, ширині 18 см та відступу від стіни 15 см — бра виглядає як самодостатній декоративний елемент. Модель є ідеальним доповненням для люстри ZL3071/6 L, оскільки вони виконані в єдиному стилі, де кожна модель доповнює одна одну. Це бра варто купити для оформлення спальні, вітальні або довгих коридорів, щоб наповнити оселю атмосферою цілісності та затишку, який дарує серія ZL3071
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 100 см |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Бронзовий |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серія | ZL3110 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 4 355 ₴







